Yine biraz geç kalınmış bir etkinlik makalesi ile selamlar 🙂

Akademik Bilişim 2013 ardından bu yıl da AB 2015‘e katılma fırsatı buldum. Bu yıl Anadolu Üniversitesinde gerçekleşen etkinlik aldığı yorumlarla birlikte tarihinin en iyi Akademik Bilişim organizasyonuydu. İş tempom sebebi ile ne kadar istesemde konferanslara kalamasam da kurs kısmı da oldukça verimliydi.  Çok sayıda kursun aynı anda yürütüldüğü etkinlikte hemen hemen hiç bir pürüzün çıkmaması da etkinliğin en güzel kısımlarından birtanesiydi.

Ben İzzet Pembeci Hocamızın Java Script Ekosistemi konulu kursunu takip ettim. JavaScriptin doğuşundan özellikle frameworkleri incelediğimiz hızlandırılmış kursta yeni gelişmeler gerçekten hayret verici olabiliyor. JS’in geçirdiği değişim ve gelişim bir gün herkes JS yazacak dedirtiyor.

Bütün güzel organizasyon, kurslar ve diğer etkinlikler ile birlikte benim dikkatimi en çok çeken şey ise Mustafa Akgül Hoca oldu. Akgül Hoca ilerleyen yaşına rağmen hepimize taş çıkartacak bir organizasyona daha imza attı. Bizlerin ondan öğreneceği çok şey olduğuna bir kez daha kanaat getirdim. Akgül Hoca imzalı nice AB’lere 🙂

 

Published by gulistan

Süleyman Demirel üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim.Network ile ilgilenirken birden kendimi SAP-ABAP içinde buldum.İşimden sonra en büyük ilgi alanımsa yemek yapmak :)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *